تعمیرات تخصصی مانیتور

از انواع مانیتورها تقریبا در همه جا استفاده می شود چه در خانه – دانشگاه – فروشگاه ها – بیمارستان ها و تولیدی ها یا شرکت ها.

تعمیرات مانیتورهای سامسونگ

از آن جایی که امروز برای تمامی امور از رایانه ها استفاده می شود به همین منوال استفاده از کامپیوترها نیازمند استفاده از مانیتورها می باشد.قبلا در مطالب بخش تعمیرات تخصصی مانیتور گفته شد که برای هر کاروصنعتی نمایشگر مخصوص به آن وجود دارد که از قابلیت های گوناگونی برخوردارند.

مانیتورهایی که در ادارجات و خانه ها از آن ها استفاده می کنیم نسبت به مانیتورهای صنعتی و یا نوع پزشکی آن ها ساده تر هستد و پیچیدگی آن ها را ندارند زیرا قرار نیست که کارهای کنترلی و… انجام دهد و فقط برای نمایش تصاویر با کیفیت خوب و بالا استفاده می شوند. مشکلات مانیتورهای عادی نیز ساده تر قابل برطرف سازی است و هزینه تعمیرات آن ها نسبت به انواع صنعتی و … نیز بسیار کمتر.

تعمیرات مانیتور

مشکلاتی هم که برای مانیتورهای خانگی و یا اداری پیش می آید خرابی پنل و خط خط شدن آن – خاموش شدن که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد – داغ شدن غیر عادی – وردی نگرفتن از کابل تصویر – خرابی سوکت های برق و یا تصویر – خرابی بخش HDMI در مانیتورهایی که این قابلیت را دارند و دیگر مشکلاتی که گاه براثر استفاده نادرست کاربر و گاه به دلیل دیگری برای مانیتورها پیش می آید.

 در هر صورت اگر مشکلی برای مانیتور شما پیش آمد مرکز تعمیرات مانیتور در خدمت گذاری حاضر است.

۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

آدرس : تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱